• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

природний газ для потерб опалення

Оголошено тендер

331 077.80 UAH
Номер: a3fca570c2cb47419cd28263ae4f80aa
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-27-006566-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ"
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ"
Очікувана вартість: 331 077.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: природний газ для потерб опалення
Примітки: Закупівля природного газу на 2024 і 2025 роки, яку оголошують у 2024 році. Договірні зобов'язання 2025 року виникають в межах та виключно за наявності кошторису. Відповідно після укладення договору про закупівлю обсяги закупівлі можуть бути змінені з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 27.08.2024 12:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума331 077.80 UAH