-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Тендер Prozorro UA-2024-08-26-007145-a
Завершена
251 224.11
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 512.24 UAH
мін. крок: 1% або 2 512.24 UAH
Період уточнення:
26.08.2024 15:30 - 31.08.2024 00:00
Відповідь надана
Технічні вимоги
Номер:
2d1562f72f6c420eb0dc0a7ceef89b3b
Дата опублікування:
28.08.2024 18:35
Опис:
Шановний Замовнику, просимо надати уточнення по технічним характеристикам наступних позицій:
П.6-11 Просимо надати роз’яснення щодо виконання Вентиля 15кч18п І і ІІ , чи мається на увазі матеріал виготовлення шпинделя: сталь і латунь відповідно? Чи можна Вам запропонувати Вентилі 15кч18п ДУ15 – ДУ50 зі сталевим шпинделем?
П. 16 Кран з американкою із внутрішньою різьбою ДУ32 повинен бути з накидною гайкою і мати з обох сторін внутрішню різьбу для приєднання до трубопроводу?
Дякуємо
Відповідь:
Доброго дня.
1. 15кч18п І і ІІ має наступні технічні характеристики:
15 - вентель (тип арматури)
кч - ковкий чавун (матеріал корпусу)
18 - номер моделі
п - матеріал ущільнювача (пластмаса)
І - шпиндель сталь
ІІ - шпиндель латунь
2. Передбачає собою кран із внутрішньою різьбою із американкою із зовнішньою різьбою.
У разі виникнення додаткових питань залиште номер телефону до Вас зателефонує наш фахівець із технічних питань.
Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
30.08.2024 09:07