-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Оголошено тендер
251 224.11
UAH
Номер:
e45315fd0c2a4025b8cbaac42dc7bc60
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-26-008267-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький
×
-
Код ЄДРПОУ:
08541051
-
Адреса:
25002, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, пров. Училищний, б. 8
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький
×
-
Код ЄДРПОУ:
08541051
-
Адреса:
25002, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, пров. Училищний, б. 8
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
251 224.11 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Примітки:
Закупівля відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, від 12 жовтня 2022 р. № 1178, «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» із змінами
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.08.2024 15:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Засувка 30ч 6 бр ДУ 50
Кількість
14 штука
Період постачання
до 15.10.2024
Засувка 30ч 6 бр ДУ 80
Кількість
10 штука
Період постачання
до 15.10.2024
Засувка 30ч 6 бр ДУ 100
Кількість
11 штука
Період постачання
до 15.10.2024
Засувка 30ч 6 бр ДУ 125
Кількість
4 штука
Період постачання
до 15.10.2024
Засувка 30ч 6 бр ДУ 150
Кількість
8 штука
Період постачання
до 15.10.2024
Вентиль 15кч 18п І ДУ15
Кількість
14 штука
Період постачання
до 15.10.2024
Вентиль 15кч 18п І ДУ20
Кількість
9 штука
Період постачання
до 15.10.2024
Вентиль 15кч 18п ІІ ДУ25
Кількість
4 штука
Період постачання
до 15.10.2024
Вентиль 15кч 18п ІІ ДУ32
Кількість
4 штука
Період постачання
до 15.10.2024
Вентиль 15кч 18п ІІ ДУ40
Кількість
4 штука
Період постачання
до 15.10.2024
Вентиль 15кч 18п ІІ ДУ50
Кількість
5 штука
Період постачання
до 15.10.2024
Кран манометричний триходовий пробковий 11б18бк ДУ1.5
Кількість
10 штука
Період постачання
до 15.10.2024
Кран кульовий латунний з американкою із зовнішньою різьбою DN25PN25
Кількість
20 штука
Період постачання
до 15.10.2024
Кран кульовий муфтовий латунний з внутрішньою і внутрішньою різьбою DN25PN25
Кількість
7 штука
Період постачання
до 15.10.2024
Кран МАЄВСЬКОГО ДУ15
Кількість
10 штука
Період постачання
до 15.10.2024
Кран з американкою із внутрішньою різьбою ДУ32
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.10.2024
Автомат МАЄВСЬКОГО воздуховідвідник ДУ15
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.10.2024
Кран кульовий муфтовий латунний з внутрішньою і внутрішньою різьбою ДУ15
Кількість
20 штука
Період постачання
до 15.10.2024
Кран кульовий муфтовий латунний з внутрішньою і внутрішньою різьбою ДУ20
Кількість
20 штука
Період постачання
до 15.10.2024
Кран кульовий муфтовий латунний з внутрішньою і внутрішньою різьбою ДУ32
Кількість
10 штука
Період постачання
до 15.10.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума251 224.11 UAH