-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Тендер Prozorro UA-2024-08-26-007145-a
Завершена
251 224.11
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 512.24 UAH
мін. крок: 1% або 2 512.24 UAH
Номер:
17de1b56af6a40e296e8efdaacfb3ac3
Внутрішній номер закупівлі:
22408404
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-26-007145-a
Замовник:
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький
×
-
Код ЄДРПОУ:
08541051
-
Адреса:
Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Масленников Вадим Володимирович +380522277906 tk1_krop@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
251 224.11 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.08.2024 15:30 - 31.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2024 15:30 - 03.09.2024 09:00
Аукціон:
04.09.2024 14:32 - 04.09.2024 14:55
Період кваліфікації:
04.09.2024 14:55 - 09.09.2024 10:58
Період завантаження договору:
15.09.2024 00:00 - 25.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴251 224.11 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої