-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сушка, родзинки, огірки солоні, макова начинка, томатна паста,повидло ,горошок консервований,кукурудза консервована,овочі заморожені
Тендер Prozorro UA-2024-08-15-008446-a
Торги не відбулися
92 096.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 460.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 460.48 UAH
Період уточнення:
15.08.2024 15:24 - 21.08.2024 00:00
Відповідь надана
Звернення
Номер:
b63e66e9965942cca1cac3920afa4df2
Дата опублікування:
19.08.2024 13:59
Опис:
Добрий день!
В додатку 2 описані сухофрукти 272 кг. а на сайті написано, що бажаєте сушку. Уточніть будь-ласка. Дякую!
Відповідь:
Доброго дня. Закуповується сушка для узвару.
Дата відповіді:
19.08.2024 17:15