-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сушка, родзинки, огірки солоні, макова начинка, томатна паста,повидло ,горошок консервований,кукурудза консервована,овочі заморожені
Тендер Prozorro UA-2024-08-15-008446-a
Торги не відбулися
92 096.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 460.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 460.48 UAH
Номер:
b937504a932949a0a8b35baba6370b86
Внутрішній номер закупівлі:
22326509
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-15-008446-a
Замовник:
Відділ освіти Квітневої сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41456900
-
Адреса:
13532, Україна, Житомирська область, с. Квітневе, вул. Першотравнева, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Бичківська +380956522635 kvitneveosvita2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
92 096.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.08.2024 15:24 - 21.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.08.2024 15:24 - 24.08.2024 15:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴92 096.00 Сушка, родзинки, огірки солоні, макова начинка, томатна паста,повидло ,горошок консервований,кукурудза консервована,овочі заморожені