-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сушка, родзинки, огірки солоні, макова начинка, томатна паста,повидло ,горошок консервований,кукурудза консервована,овочі заморожені
Оголошено тендер
92 096.00
UAH
Номер:
ca081d6c86af4f5aa84660eba9cb6b4a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-15-009952-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти Квітневої сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41456900
-
Адреса:
13532, Україна, Житомирська область, с. Квітневе, вул. Першотравнева, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Квітневої сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41456900
-
Адреса:
13532, Україна, Житомирська область, с. Квітневе, вул. Першотравнева, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
92 096.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сушка, родзинки, огірки солоні, макова начинка, томатна паста,повидло ,горошок консервований,кукурудза консервована,овочі заморожені
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
15.08.2024 15:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума92 096.00 UAH