-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Картриджі та комплектуючі для друкуючих пристроїв апарату управління та філій ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2024-08-14-011942-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Торги не відбулися
5 968 382.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 59 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 59 600.00 UAH
Період уточнення:
14.08.2024 21:18 - 19.08.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим