-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Картриджі та комплектуючі для друкуючих пристроїв апарату управління та філій ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2024-08-14-011942-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Торги не відбулися
5 968 382.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 59 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 59 600.00 UAH
Номер:
c40104c8eece45da869cf1ed48fb8cd6
Внутрішній номер закупівлі:
22317863
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-14-011942-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія ГРИНЮК 380459658623 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 968 382.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2024 21:18 - 19.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2024 21:18 - 22.08.2024 09:00
Період кваліфікації:
22.08.2024 09:00 - 27.08.2024 16:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 968 382.00 ДК 021:2015 код 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Картриджі та комплектуючі для друкуючих пристроїв апарату управління та філій ПрАТ «Укргідроенерго»)