-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Картриджі та комплектуючі для друкуючих пристроїв апарату управління та філій ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2024-08-14-011942-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Торги не відбулися
5 968 382.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 59 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 59 600.00 UAH
Період оскарження:
14.08.2024 21:18 - 19.08.2024 00:00
Скарга
Відхилено
КЕП
Оскарження рішення про відхилення тендерної пропозиції Учасника
Номер:
0b60af46fc504da2b65e7f2f2f2cb9d4
Ідентифікатор запиту:
UA-2024-08-14-011942-a.c2
Назва:
Оскарження рішення про відхилення тендерної пропозиції Учасника
Скарга:
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга.pdf 30.08.2024 13:23
- Додаток до декларації про відповідність.pdf 30.08.2024 13:26
- Декларація про відповідність.pdf 30.08.2024 13:26
- Лист виробника_Мегапринт_нумерація декларації ROHS.pdf 30.08.2024 13:26
- sign.p7s 30.08.2024 13:39
- Платіжна інструкція №1446.pdf 30.08.2024 14:31
- рішення від 02.09.2024 № 14620.pdf 02.09.2024 16:25
- інформація про резолютивну частину рішення від 11.09.2024 № 15166.pdf 12.09.2024 11:43
- рішення від 11.09.2024 № 15166.pdf 16.09.2024 11:54
- Пояснення АМКУ.pdf.zip 04.09.2024 16:55
- Пояснення АМКУ.docx 04.09.2024 16:57
Дата прийняття скарги до розгляду:
30.08.2024 13:47
Дата розгляду скарги:
11.09.2024 10:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
02.09.2024 16:26
Дата прийняття рішення про відхилення скарги:
16.09.2024 11:54
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
e4342711f1e242f981bf364d22df3264
Заголовок пункту скарги:
Оскарження рішення про відхилення тендерної пропозиції Учасника
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на кваліфікацію
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації:
Кваліфікаційні критерії учасників
Тип порушення:
Кваліфікаційні критерії учасників
Опис суті пункту скарги:
Учасник не погоджується з рішенням про відхилення тендерної пропозиції Учасника з наступних причин :
-Неправомірна вимога підпису на окремому документі.
Пояснення : Згідно ТД немає вимоги підпису окремих документі, вся пропозиція підписана в цілому
-Відсутність додатку до декларації .
Пояснення :Декларація присутня (стор. 6 документа №9). Нумерація декларації довільна (лист пояснення виробника)
-Відсутність деяких позицій в додатку декларації.
Пояснення :Позиції присутні в додатку (виділені червоним)
-Неправомірна вимога підпису на окремому документі.
Пояснення : Згідно ТД немає вимоги підпису окремих документі, вся пропозиція підписана в цілому
-Відсутність додатку до декларації .
Пояснення :Декларація присутня (стор. 6 документа №9). Нумерація декларації довільна (лист пояснення виробника)
-Відсутність деяких позицій в додатку декларації.
Пояснення :Позиції присутні в додатку (виділені червоним)
×
-
Назва доказу:
Лист виробника
-
Повʼязаний документ:
Лист виробника_Мегапринт_нумерація декларації ROHS.pdf
Вимоги:
Зобов'язати замовника скасувати рішення (повністю чи частково)
×
-
1.Прийняти до розгляду скаргу ТОВ «Мегапринт » (ЄДРПОУ 31867934); 2.Скасувати Рішення Уповноваженої особи апарату управління ПрАТ «Укргідроенерго», протокол № 198/2024/1 від 27.08.2024р. яким відхилено пропозицію ТОВ «Мегапринт»
Вимога
Є відповідь
Неправомірність відхилення пропозиції учасника
Номер:
bba773ceb478469082853ca1b868beb3
Ідентифікатор запиту:
UA-2024-08-14-011942-a.c1
Назва:
Неправомірність відхилення пропозиції учасника
Вимога:
Ми не погоджуємось з рішенням про відхилення нашої пропозиції.
Аргументацію свого непогодження додаємо
Пов'язані документи:
Учасник
- Додаток до декларації про відповідність.pdf 28.08.2024 16:09
- Вимога.pdf 28.08.2024 16:09
Дата подачі:
28.08.2024 16:09
Вирішення:
Що стосується першого питання викладеного в вимозі.
Відповідно до пункту 1 розділу ІІІ тендерної документації документи тендерної пропозиції учасника, повинні містити особистий підпис уповноваженої особи учасника закупівлі (із зазначенням власного ім’я, прізвища та посади особи), а також відбитки печатки учасника (у разі використання), окрім документів, виданих іншими підприємствами, установами, організаціями. Документи, що складаються учасником, повинні бути оформлені належним чином, відповідно до вимог чинного законодавства в частині дотримання письмової форми документу, складеного суб’єктом господарювання, та дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги».
Відповідно до статті 5 ЗУ «Про електронні документи та електронний документообіг» Електронний документ - документ, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов’язкові реквізити документа. Відповідно до статті 6 ЗУ «Про електронні документи та електронний документообіг» накладанням електронного підпису та/або електронної печатки завершується створення електронного документа. Враховуючи що учасник процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції надав технічну специфікацію на якій відсутній підпис уповноваженої особи (в тому числі електронний), в розумінні ЗУ «Про електронні документи та електронний документообіг» технічна специфікація надана учасником не є документом, що не відповідає вимогам замовника зазначеним в тендерній документації.
Що стосується другого питання викладеного в вимозі.
Учасник в поданій вимозі зазначає що «Додаток до декларації надано згідно вимог ТД, він знаходить на 6-й сторінці документа №9 та має назву ДОДАТОК ДО ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО ВІДПОВІДНІСТЬ (№4/2021)». Проте згаданий учасником додаток відноситься до декларації №4/2021, а не до декларації №5/2022, яка була надана учасником у складі тендерної пропозиції. Таким чином додаток до декларації про відповідність №5/2022 не надано у складі тендерної пропозиції, що не дає можливості встановити відносно якого виробу надана декларація на відповідність. Отже Учасник процедури закупівлі на вимогу пункту 2.3. таблиці №3 продовження додатка №1 тендерної документації не надав декларацію, або декларацію про відповідність, або звіт, або висновок, або свідоцтво, або сертифікат, або сертифікат відповідності на товар/обладнання в яких зазначена інформація про виробника товару/обладнання зазначеного в пунктах 5, 6, 30, 47, 85, 87, 117 технічної специфікації.
Отже, тендерна пропозиція учасника відхилена відповідно до підпункту 2 пункту 44 Особливостей, як така що не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації.
Статус вимоги:
Відхилено