-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування дизель-генераторних установок (Gesan DPAS 110 E № 02349491002, Dalgakiran DJ275PR № СМ4356, TEKSAN TJ68PR5A № CFF1160)
Тендер Prozorro UA-2024-08-14-006867-a
Завершена
160 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
Період уточнення:
14.08.2024 14:20 - 19.08.2024 00:00
Відповідь надана
Технічна частина. Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики, опис предмета закупівлі.
Номер:
d9a9acc8bc044842827ace9f6a3700a8
Дата опублікування:
16.08.2024 13:51
Опис:
В технічний частині, Таблиця 1, Специфікація послуг в найменуванні послуг надані три генератори, а кількість послуг 2. Для надання коректної пропозиції просимо надати пояснення стосовно кількості послуг.
Відповідь:
Доброго дня! У пункті 4.4 «Строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт)» розділу 2 «Інформація про замовника торгів» до тендерної документації, вказано «Строк надання послуг: 2024-2025 роки». Відповідно у «Специфікації послуг» вказано дві послуги тобто по одній послузі на рік.
Дата відповіді:
16.08.2024 15:48