-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування дизель-генераторних установок (Gesan DPAS 110 E № 02349491002, Dalgakiran DJ275PR № СМ4356, TEKSAN TJ68PR5A № CFF1160)
Оголошено тендер
160 000.00
UAH
Номер:
0fc62603fe7e4b3cb60235a9132d9e1b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-14-008566-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32135675
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32135675
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне обслуговування дизель-генераторних установок (Gesan DPAS 110 E № 02349491002, Dalgakiran DJ275PR № СМ4356, TEKSAN TJ68PR5A № CFF1160)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування:
14.08.2024 14:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписДжерело фінансування - власні кошти підприємства
Сума160 000.00 UAH