-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування дизель-генераторних установок (Gesan DPAS 110 E № 02349491002, Dalgakiran DJ275PR № СМ4356, TEKSAN TJ68PR5A № CFF1160)
Тендер Prozorro UA-2024-08-14-006867-a
Завершена
160 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
Номер:
70fe846fa0f746b08e43922fcf0e28f0
Внутрішній номер закупівлі:
22312815
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-14-006867-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32135675
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борозенець Катерина Віталіївна 380577253101 Borozenets2023@citynet.kharkiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.08.2024 14:20 - 19.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2024 14:20 - 22.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
22.08.2024 00:00 - 22.08.2024 09:57
Період завантаження договору:
28.08.2024 00:00 - 07.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴160 000.00 Технічне обслуговування дизель-генераторних установок (Gesan DPAS 110 E № 02349491002, Dalgakiran DJ275PR № СМ4356, TEKSAN TJ68PR5A № CFF1160)