-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги з пасажирського перевезення команд ФК «Чайка» м.Вишгород)
Тендер Prozorro UA-2024-08-13-009802-a
Торги не відбулися
99 840.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 499.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 499.20 UAH
Період уточнення:
13.08.2024 16:01 - 18.08.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим