• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги з пасажирського перевезення команд ФК «Чайка» м.Вишгород)

Торги не відбулися

99 840.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 499.20 UAH
Номер: a760d4a2ae3a4f2bb2f6929fef6fbcd9
Внутрішній номер закупівлі: 22303700
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-13-009802-a   
Замовник: КП «Управління з розвитку фізичної культури та спорту Вишгородської міської ради»
Контактна особа: Чуглазова Наталія Михайлівна +380504713222 dastogd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 99 840.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.08.2024 16:01 - 18.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 13.08.2024 16:01 - 21.08.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴99 840.00 Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги з пасажирського перевезення команд ФК «Чайка» м.Вишгород)