• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги з пасажирського перевезення команд ФК «Чайка» м.Вишгород)

Оголошено тендер

99 840.00 UAH
Номер: 3b6ea0cadb20474a9c2290a51557c950
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-12-007862-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП «Управління з розвитку фізичної культури та спорту Вишгородської міської ради»
Замовник: КП «Управління з розвитку фізичної культури та спорту Вишгородської міської ради»
Очікувана вартість: 99 840.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги з пасажирського перевезення команд ФК «Чайка» м.Вишгород)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 12.08.2024 14:05

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з пасажирського перевезення команд ФК «Чайка» м.Вишгород
Код ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення
Кількість 4 послуга
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума99 840.00 UAH