-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги гістологічного дослідження операційного і біопсійного матеріалу код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги.
Тендер Prozorro UA-2024-08-13-006913-a
Завершена
146 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 733.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 733.00 UAH
Період уточнення:
13.08.2024 14:12 - 18.08.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим