• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги гістологічного дослідження операційного і біопсійного матеріалу код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги.

Оголошено тендер

146 600.00 UAH
Номер: b391936dc50d448aad7a541c246b060e
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-13-008374-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Бучацька міська лікарня" Бучацької міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Бучацька міська лікарня" Бучацької міської ради
Очікувана вартість: 146 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги гістологічного дослідження операційного і біопсійного матеріалу код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 13.08.2024 13:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума146 600.00 UAH