• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги гістологічного дослідження операційного і біопсійного матеріалу код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги.

Завершена

146 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 733.00 UAH
Номер: 079557f191c44d1bbcfbd98b0749a4c3
Внутрішній номер закупівлі: 22300918
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-13-006913-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Бучацька міська лікарня" Бучацької міської ради
Контактна особа: Бучацька міська лікарня Бучацької міської ради +0354424649 bukhlik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 146 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.08.2024 14:12 - 18.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 13.08.2024 14:12 - 21.08.2024 00:00
Аукціон: 21.08.2024 14:38 - 21.08.2024 15:01
Період кваліфікації: 21.08.2024 15:01 - 29.08.2024 10:55
Період завантаження договору: 04.09.2024 00:00 - 14.09.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴146 600.00 Послуги гістологічного дослідження операційного і біопсійного матеріалу код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги.