-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 код 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктної документації: "Нестандартне приєднання мереж внутрішнього газопостачання об'єкта " для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2024-08-12-009662-a
Торги не відбулися
47 099.86
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 470.99 UAH
мін. крок: 1% або 470.99 UAH
Період уточнення:
12.08.2024 16:22 - 17.08.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим