-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктної документації: "Нестандартне приєднання мереж внутрішнього газопостачання об'єкта " для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено тендер
56 519.84
UAH
Номер:
afeca4774ff94aac908f2bffbb9902aa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-01-005797-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПрАТ "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, м.Вишгород, Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
56 519.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 код 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктної документації: "Нестандартне приєднання мереж внутрішнього газопостачання об'єкта " для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Примітки:
№442-24 від 31.07.2024 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Дата опублікування:
01.08.2024 12:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти підприємства
Сума56 519.84 UAH