-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 код 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктної документації: "Нестандартне приєднання мереж внутрішнього газопостачання об'єкта " для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2024-08-12-009662-a
Торги не відбулися
47 099.86
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 470.99 UAH
мін. крок: 1% або 470.99 UAH
Номер:
f6e1ff86a9134217900a335ee385ea53
Внутрішній номер закупівлі:
22292271
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-12-009662-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гавриленкова Галина 380374136148 h.havrylenkova@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
47 099.86 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2024 16:22 - 17.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2024 16:22 - 20.08.2024 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴47 099.86 ДК 021:2015 код 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктної документації: "Нестандартне приєднання мереж внутрішнього газопостачання об'єкта " для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")