-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект мультимедійного обладнання (Тип 1) згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (номенклатурні позиції: Комплект мультимедійного обладнання (інтерактивна дошка з мультимедійним проєктором з короткофокусним об’єктивом та програмним забезпеченням) згідно коду ДК 021:2015 «32322000-6 Мультимедійне обладнання»)
Тендер Prozorro UA-2024-08-12-007924-a
Торги не відбулися
249 520.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 247.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 247.60 UAH
Період уточнення:
12.08.2024 15:16 - 18.08.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим