-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект мультимедійного обладнання (Тип 1) згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (номенклатурні позиції: Комплект мультимедійного обладнання (інтерактивна дошка з мультимедійним проєктором з короткофокусним об’єктивом та програмним забезпеченням) згідно коду ДК 021:2015 «32322000-6 Мультимедійне обладнання»)
Тендер Prozorro UA-2024-08-12-007924-a
Торги не відбулися
249 520.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 247.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 247.60 UAH
Номер:
ec3b755ad1054179ab454fca3b39510f
Внутрішній номер закупівлі:
22290581
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-12-007924-a
Замовник:
Опорний заклад освіти "Миргородський ліцей №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23280485
-
Адреса:
37602, Україна, Полтавська область, м. Миргород, вул. Гоголя, 173/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Петлюх +380535555189 school1.mirgorod@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
249 520.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.08.2024 15:16 - 18.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2024 15:16 - 21.08.2024 01:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴249 520.00 Комплект мультимедійного обладнання (Тип 1) згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (номенклатурні позиції: Комплект мультимедійного обладнання (інтерактивна дошка з мультимедійним проєктором з короткофокусним об’єктивом та програмним забезпеченням) згідно коду ДК 021:2015 «32322000-6 Мультимедійне обладнання»)