-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект мультимедійного обладнання (Тип 1) згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (номенклатурні позиції: Комплект мультимедійного обладнання (інтерактивна дошка з мультимедійним проєктором з короткофокусним об’єктивом та програмним забезпеченням) згідно коду ДК 021:2015 «32322000-6 Мультимедійне обладнання»)
Оголошено тендер
249 520.00
UAH
Номер:
f53fa40870a541328fc614d6848511c9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-12-006188-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Опорний заклад освіти "Миргородський ліцей №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23280485
-
Адреса:
37602, Україна, Полтавська область, м. Миргород, вул. Гоголя, 173/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Опорний заклад освіти "Миргородський ліцей №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23280485
-
Адреса:
37602, Україна, Полтавська область, м. Миргород, вул. Гоголя, 173/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
249 520.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект мультимедійного обладнання (Тип 1) згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (номенклатурні позиції: Комплект мультимедійного обладнання (інтерактивна дошка з мультимедійним проєктором з короткофокусним об’єктивом та програмним забезпеченням) згідно коду ДК 021:2015 «32322000-6 Мультимедійне обладнання»)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
12.08.2024 12:49
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля мультимедійного обладнання (5-6 класи) на виконання Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа"
-
Дата публікації:
12.08.2024 12:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплект мультимедійного обладнання (інтерактивна дошка з мультимедійним проєктором з короткофокусним об’єктивом та програмним забезпеченням)
Кількість
6 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума249 520.00 UAH