-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Код ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо (09123000-7 Природний газ (Природний газ для задоволення потреб населення))
Тендер Prozorro UA-2024-08-12-006618-a
Завершена
204 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 040.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 040.00 UAH
Період уточнення:
12.08.2024 14:39 - 17.08.2024 00:00
Відповідь надана
Внесення зміни істотних умов договору згідно п.19 Особливостей Постанови 1178 від 12.10.2022р до проекту договору
Номер:
f34cf6cfb24b4533a26d509269e1e28a
Дата опублікування:
14.08.2024 08:51
Опис:
Шановний замовник! Внесіть у проєкт договору порядок зміни істотних умов договору згідно п.19 Особливостей Постанови 1178 від 12.10.2022р. прописати, у яких випадках можлива зміна істотних умов Договору до виконання зобов'язань сторонами в повному обсязі. Прохання внести зміни розписавши кожний пункт для покращення співпраці з Постачальником.
Відповідь:
Добрий день, Шановний Учасник! Ваше звернення ми врахували та внесемо зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
15.08.2024 11:07