-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Код ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо (09123000-7 Природний газ (Природний газ для задоволення потреб населення))
Тендер Prozorro UA-2024-08-12-006618-a
Завершена
204 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 040.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 040.00 UAH
Номер:
10d45c3d95264f9ea113d370aa465f75
Внутрішній номер закупівлі:
22289254
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-12-006618-a
Замовник:
Дніпровський державний аграрно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493675
-
Адреса:
49009, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Сергія Єфремова, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ненахова Мирослава Ігорівна 380730027359 ddaeu_pfv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
204 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.08.2024 14:39 - 17.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2024 14:39 - 20.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
20.08.2024 00:00 - 21.08.2024 15:03
Період завантаження договору:
27.08.2024 00:00 - 06.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴204 000.00 09123000-7 Природний газ (Природний газ для задоволення потреб населення)