-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
09123000-7 Природний газ (Природний газ для задоволення потреб населення)
Оголошено тендер
204 000.00
UAH
Номер:
51688111242046cb9c203a1b26a62e22
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-12-008075-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дніпровський державний аграрно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493675
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Сергія Єфремова, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпровський державний аграрно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493675
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Сергія Єфремова, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
204 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09123000-7 Природний газ (Природний газ для задоволення потреб населення)
Примітки:
Відповідно до протоколу №108 від 12.08.2024 р.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
12.08.2024 14:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума204 000.00 UAH