-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Теплолічильники ультразвукові з витратомірними ділянками муфтового та фланцевого типу на діаметр трубопроводу 25мм, 40мм, 50мм та 65мм
Тендер Prozorro UA-2024-08-09-008794-a
Завершена
184 375.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 843.75 UAH
мін. крок: 1% або 1 843.75 UAH
Період уточнення:
09.08.2024 15:17 - 16.08.2024 00:00
Відповідь надана
ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ
Номер:
88cb471288a9430ea58fdfa669923f4f
Дата опублікування:
15.08.2024 15:43
Опис:
Шановний Замовнику, в технічних умовах вказано "Теплолічильники ультразвукові MULTICAL-602 " це обмінний фонд?
Відповідь:
Доброго дня! Так, це обмінний фонд.
Дата відповіді:
16.08.2024 10:02