• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Теплолічильники ультразвукові з витратомірними ділянками муфтового та фланцевого типу на діаметр трубопроводу 25мм, 40мм, 50мм та 65мм

Оголошено тендер

221 250.00 UAH
Номер: 9705a260675b48589d6063fdd681d615
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-09-010530-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Черкаське хімволокно"
Замовник: ПрАТ "Черкаське хімволокно"
Очікувана вартість: 221 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Теплолічильники ультразвукові з витратомірними ділянками муфтового та фланцевого типу на діаметр трубопроводу 25мм, 40мм, 50мм та 65мм
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 38550000-5 Лічильники
Дата опублікування: 09.08.2024 14:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума221 250.00 UAH