-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Теплолічильники ультразвукові з витратомірними ділянками муфтового та фланцевого типу на діаметр трубопроводу 25мм, 40мм, 50мм та 65мм
Тендер Prozorro UA-2024-08-09-008794-a
Завершена
184 375.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 843.75 UAH
мін. крок: 1% або 1 843.75 UAH
Номер:
7f3f8bd161384baba52c1024139997ea
Внутрішній номер закупівлі:
22279718
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-09-008794-a
Замовник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Рядняна Людмила Юріївна +380969739483 korotchenko_7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
184 375.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.08.2024 15:17 - 16.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.08.2024 15:17 - 19.08.2024 00:00
Аукціон:
19.08.2024 14:17 - 19.08.2024 14:46
Період кваліфікації:
19.08.2024 14:46 - 21.08.2024 11:00
Період завантаження договору:
27.08.2024 00:00 - 06.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴184 375.00 Теплолічильники ультразвукові з витратомірними ділянками муфтового та фланцевого типу на діаметр трубопроводу 25мм, 40мм, 50мм та 65мм