1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, які визначені у відповідному додатку до тендерної документації, розраховані для виконання оперативно-службових завдань Замовника. 2. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося проведенням моніторингу цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель, тощо), а також з урахуванням положень примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275. 3. Кошторисом на 2024 рік передбачені видатки на закупівлю.
Завершена
375 000.00UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 875.00 UAH
Період уточнення:26.07.2024 11:34 - 31.07.2024 00:00
Відповідь надана
щодо технічного завдання
Номер:1d5b1adf6e7442f2b25f7d958362c0db
Пов'язаний елемент:Закупівля
Дата опублікування:30.07.2024 14:50
Опис:Доброго дня! Шановний Замовнику!
Прошу роз’яснити наступне:
Згідно вимог додатку 3 «Технічна специфікація», Ви вимагаєте, щоб дверна коробка була з оцинкованої сталі.
Поряд з цим, згідно вимог ТД слід подати у склад тендерної пропозиції сертифікат класу вогнестійкості ЕІ-60.
Це взаємовиключні речі. Якщо дверна коробка буде з оцинкованої сталі, на такі двері неможливо виготовити сертифікат класу вогнестійкості ЕІ-60, оскільки в процесі горіння оцинкована сталь виділяє ряд шкідливих для здоров’я речовин.
Прошу роз’яснити, чи буде відхилена пропозиція Учасника, який запропонує товар з наступними характеристиками: дверна коробка не з оцинкованої сталі, а з листкового металу, порошкове фарбування. Сертифікат класу вогнестійкості ЕІ-60 присутній.
Відповідь:Дана пропозиція не буде відхилена, за умови надання сертифікату ЕІ-60
Дата відповіді:30.07.2024 16:03
Відповідь надана
додаток 2
Номер:e130cfe7a1b0489d9c12ad550b9249d5
Пов'язаний елемент:Закупівля
Дата опублікування:29.07.2024 15:17
Опис:Добрий день! Згідно вимог додатку 2 до ТД, передбачено, що учасник повинен надати довідку у довільній формі щодо відсутності підстави для відмови учаснику процедури закупівлі в участі у відкритих торгах, встановленої в абзаці 14 пункту 47 Особливостей.
Станом на сьогоднішній день п.47 не містить абзацу 14.
Прошу відкорегувати ТД , вилучивши з неї обов'язок подання довідки у довільній формі щодо відсутності підстави для відмови учаснику процедури закупівлі в участі у відкритих торгах, встановленої в абзаці 14 пункту 47 Особливостей.
Відповідь:Дякуємо. Внесено зміни
Дата відповіді:29.07.2024 16:01
Відповідь надана
монтаж
Номер:a4d3b438c5dc477b965018e918b6ec37
Пов'язаний елемент:Закупівля
Дата опублікування:29.07.2024 11:54
Опис:Доброго дня! Чи передбачено умовами даної закупівлі монтаж? Чи лише доставка?
Відповідь:Доброго дня. Будь-ласка уважно читайте умови закупівлі. В ТД немає жодного посилання на монтаж, тільки поставка товару.