-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дверні блоки металеві протипожежні (клас вогнестійкості ЕІ-60)
Оголошено тендер
375 000.00
UAH
Номер:
96d390f1ddb2437bae4760336e1769c6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-26-004017-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
375 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дверні блоки металеві протипожежні (клас вогнестійкості ЕІ-60)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
26.07.2024 11:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума375 000.00 UAH