• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дверні блоки металеві протипожежні (клас вогнестійкості ЕІ-60)

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, які визначені у відповідному додатку до тендерної документації, розраховані для виконання оперативно-службових завдань Замовника. 2. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося проведенням моніторингу цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель, тощо), а також з урахуванням положень примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275. 3. Кошторисом на 2024 рік передбачені видатки на закупівлю.

Завершена

375 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 875.00 UAH
Номер: f34e7ef519df471ea954d05a88740e2b
Внутрішній номер закупівлі: 22164121
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-26-003153-a   
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Контактна особа: Договірний Відділ +380444816345 4sl_umrl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 375 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.07.2024 11:34 - 31.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 26.07.2024 11:34 - 03.08.2024 00:00
Аукціон: 05.08.2024 13:07 - 05.08.2024 13:36
Період кваліфікації: 05.08.2024 13:36 - 06.08.2024 09:55
Період завантаження договору: 12.08.2024 00:00 - 22.08.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴375 000.00 Дверні блоки металеві протипожежні (клас вогнестійкості ЕІ-60)