-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Придбання матеріалів для посипання у зимовий період Сіль технічна (3 помолу)
Тендер Prozorro UA-2024-07-25-004213-a
Завершена
390 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 900.00 UAH
Період уточнення:
25.07.2024 11:52 - 02.08.2024 00:00
Відповідь надана
Зауваження до Додатку 2
Номер:
5fdf1ec800d24e6da51cdcbe579e52aa
Дата опублікування:
29.07.2024 12:24
Опис:
Шановний Замовнику!
В тендерній документації вказано предмет закупівлі – Придбання матеріалів для посипання у зимовий період . Сіль технічна (3 помолу) (код ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сіль). Замовник при зазначенні вимог до предмету закупівлі посилається на чинний Національний стандарт для солі технічної - ДСТУ 4246:2003 Сіль для промислового переробляння. Технічні умови. За таких умов, зазначені умови Документації не узгоджуються із вимогами законодавства в цій частині. Відповідно до діючого в Україні ДСТУ 4246:2003 вимоги НД до масової частки вологи становлять "не більше 0,25%". У зв’язку з цим, просимо внести внести зміни до тендерної документації, зокрема у Додаток 2 та привести технічні характеристики товару до показників, які встановлені ДСТУ 4246:2003.
Відповідь:
Доброго дня, Шановний учасник! Дякуємо за Ваше звернення, буде переглянути вимоги до предмету закупівлі відповідно до чинного Національного стандарту для солі технічної - ДСТУ 4246:2003 , та внесено зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
29.07.2024 14:23
Відповідь надана
Щодо технічних вимог
Номер:
cdafc974beeb4320b1d4b32af2fb09ac
Дата опублікування:
29.07.2024 09:04
Опис:
Доброго дня!
Шановний, Замовнику, просимо Вас надати інформацію щодо вимог до пакування товару.
Відповідь:
Доброго дня, Шановний учасник! Дякую за Ваше звернення. Потрібно насипом, без пакування.
Дата відповіді:
29.07.2024 12:27