-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання матеріалів для посипання у зимовий період Сіль технічна (3 помолу)
Оголошено тендер
390 000.00
UAH
Номер:
4123adda3d794f1591adc255309c142e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-25-005115-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія "Господар" Слобожанської селищної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31184407
-
Адреса:
52029, Україна, Дніпропетровська область, с. Степове, Слобожанська ТГ, вул. Центральна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія "Господар" Слобожанської селищної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31184407
-
Адреса:
52029, Україна, Дніпропетровська область, с. Степове, Слобожанська ТГ, вул. Центральна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
390 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання матеріалів для посипання у зимовий період
Сіль технічна (3 помолу)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сіль
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
25.07.2024 11:45
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб підприємства
-
Дата публікації:
25.07.2024 11:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума390 000.00 UAH