-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Придбання матеріалів для посипання у зимовий період Сіль технічна (3 помолу)
Тендер Prozorro UA-2024-07-25-004213-a
Завершена
390 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 900.00 UAH
Номер:
630279a5fd914b43bec09fdd1c667662
Внутрішній номер закупівлі:
22153759
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-25-004213-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія "Господар" Слобожанської селищної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31184407
-
Адреса:
52029, Україна, Дніпропетровська область, с. Степове, Слобожанська ТГ, вул. Центральна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Ткач +380930249513 gospodar091@gmail.com http://slobozhanska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
390 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.07.2024 11:52 - 02.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2024 11:52 - 05.08.2024 08:00
Аукціон:
06.08.2024 15:35 - 06.08.2024 16:28
Період кваліфікації:
06.08.2024 16:28 - 12.08.2024 11:55
Період завантаження договору:
18.08.2024 00:00 - 28.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴390 000.00 Придбання матеріалів для посипання у зимовий період Сіль технічна (3 помолу)