-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Лічильники, реле, маштабуючий датчик та інше
Тендер Prozorro UA-2024-07-25-002226-a
ЛОТ 1 – Лічильники газу; ЛОТ 2 – Лічильники та вузли обліку води; ЛОТ 3 – Лічильник турбінний; ЛОТ 4 – Маштабуючий датчик; ЛОТ 5 – Реле; ЛОТ 6 – Лічильник на холодну воду; ЛОТ 7 – Лічильник газу ультразвуковий; ЛОТ 8 – Лічильник газу роторний; ЛОТ 9 – Калібратор; ЛОТ 10 – Газовий лічильник
Завершена
2 296 020.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 105.44 UAH
мін. крок: 0% або 105.44 UAH
Період уточнення:
25.07.2024 10:33 - 30.07.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим