-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Лічильники, реле, маштабуючий датчик та інше
Тендер Prozorro UA-2024-07-25-002226-a
ЛОТ 1 – Лічильники газу; ЛОТ 2 – Лічильники та вузли обліку води; ЛОТ 3 – Лічильник турбінний; ЛОТ 4 – Маштабуючий датчик; ЛОТ 5 – Реле; ЛОТ 6 – Лічильник на холодну воду; ЛОТ 7 – Лічильник газу ультразвуковий; ЛОТ 8 – Лічильник газу роторний; ЛОТ 9 – Калібратор; ЛОТ 10 – Газовий лічильник
Завершена
2 296 020.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 105.44 UAH
мін. крок: 0% або 105.44 UAH
Номер:
d452e666ddf34f5f8efdde1f407561a0
Внутрішній номер закупівлі:
22151770
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-25-002226-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 296 020.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.07.2024 10:33 - 30.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2024 10:33 - 02.08.2024 10:00
Період кваліфікації:
02.08.2024 10:00 - 21.08.2024 14:46
Період завантаження договору:
27.08.2024 00:00 - 06.09.2024 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴528 753.00 ЛОТ 1 - Лічильники газу
- Лот №2 ₴143 208.00 ЛОТ 2 - Лічильники та вузли обліку води
- Лот №3 ₴32 141.00 ЛОТ 3 - Лічильник турбінний
- Лот №4 ₴297 459.00 ЛОТ 4 - Маштабуючий датчик
- Лот №5 ₴15 707.00 ЛОТ 5 - Реле
- Лот №6 ₴10 544.00 ЛОТ 6 - Лічильник на холодну воду
- Лот №7 ₴541 440.00 ЛОТ 7 - Лічильник газу ультразвуковий
- Лот №8 ₴186 000.00 ЛОТ 8 - Лічильник газу роторний
- Лот №9 ₴382 248.00 ЛОТ 9 - Калібратор
- Лот №10 ₴158 520.00 ЛОТ 10 - Газовий лічильник