-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лічильники, реле, маштабуючий датчик та інше
Оголошено тендер
2 296 020.00
UAH
Номер:
ab65117ff5d240c5af01b86288a36942
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-25-002741-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 296 020.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лічильники, реле, маштабуючий датчик та інше
Примітки:
ЛОТ 1 – Лічильники газу
ЛОТ 2 – Лічильники та вузли обліку води
ЛОТ 3 – Лічильник турбінний
ЛОТ 4 – Маштабуючий датчик
ЛОТ 5 – Реле
ЛОТ 6 – Лічильник на холодну воду
ЛОТ 7 – Лічильник газу ультразвуковий
ЛОТ 8 – Лічильник газу роторний
ЛОТ 9 – Калібратор
ЛОТ 10 – Газовий лічильник
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Дата опублікування:
25.07.2024 10:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 296 020.00 UAH