-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Реконструкція Годовицького ЗЗСО І-ІІІ ступеня Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області» (Код ДК 021:2015 –45454000-4 «Реконструкція»)
Тендер Prozorro UA-2024-07-22-009502-a
Завершена
7 606 538.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 38 032.69 UAH
мін. крок: 0.5% або 38 032.69 UAH
Період уточнення:
22.07.2024 17:32 - 08.08.2024 00:00
Відповідь надана
Щодо вимоги про обсяг річного доходу за попередній рік
Номер:
b68dd7e2a2584ad3bce6834f200b793c
Дата опублікування:
24.07.2024 17:12
Опис:
Добрий день, шановний Замовник!
В Додатку 1 у Вас є вимога про те, що учасник повинен підтвердити наявність обсягу річного доходу (виручки) за попередній рік суб’єкта господарювання, який має становити не менше 100% очікуваної вартості закупівлі. Дана вимога видається дискримінаційною, оскільки виключає можливість участі новостворених суб'єктів господарювання або ж суб'єктів господарювання, які з інших причин не змогли мати такий обсяг річного доходу за попередній рік. Просимо вилучити дану вимогу.
Чекаємо на відповідь, дякую!
Відповідь:
Добрий день, шановний учасник!
Відповідно до п.4 частини2 статті 16 ЗУ «Про публічні закупівлі» замовник має право встановити такий кваліфікаційний критерій як «наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю».
Відповідно до ч.3 статті 16 ЗУ «Про публічні закупівлі» у разі встановлення кваліфікаційного критерію фінансової спроможності замовник не має права вимагати надання підтвердження обсягу річного доходу (виручки) у розмірі більшому, ніж очікувана вартість предмета закупівлі (пропорційно очікуваній вартості частини предмета закупівлі (лота) в разі поділу предмета закупівель на частини).
Додатком №1 до тендерної документації не вимагається від учасників підтверджувати обсяг річного доходу (виручки) у розмірі більшому, ніж очікувана вартість предмета закупівлі.
Отже, вимога тендерної документації цілком відповідає вимогам законодавства.
Дата відповіді:
25.07.2024 16:58
Відповідь надана
дискримінаційні вимоги
Номер:
05c116cd9e17462ab05b4ee498bf946d
Дата опублікування:
24.07.2024 00:19
Опис:
Замовнику, в додатку 1 ви вимагаєте - підсобний робітник – 2 особи
- лицювальник-плиточник – 4 особи
- маляр – 2 особи
- штукатур – 2 особи
- слюсар-сантехнік – 6 особи
- електрик – 2 особи
- монтажник системи вентиляції – 2 особи
- покрівельник – 1 особа (в підтвердження надати посвідчення та витяг з протоколу про перевірку знань з питань охорони праці, який підтверджує право виконання робіт на висоті).
Просимо вас пояснити навіщо вам лицювальник-плиточник – аж 4 особи якщо потрібно покласти 44,73 м.кв.плитки? Невже 1 робітник не справиться з таким «величезним»обʼємом робіт?
6 слюсарів-сантехніків для всановлення 13 шт радіаторів ??? 1-2 зроблять таку роботу за декілька днів. Покрівельник – 1 особа (в підтвердження надати посвідчення та витяг з протоколу про перевірку знань з питань охорони праці, який підтверджує право виконання робіт на висоті). На жаль, ми не знайшли в технічному завданні даного виду робіт, тому вимагаємо вилучити даного виду робітника з кваліфікаційних вимог. Також вимагаємо забрати вимогу про 2 підсобних робітників, ( чому не 6-8 приміром). Залишити 1, а не 2 малярів, залишити 1 , а не 2 штукатурів, залишити 1, а не 2 електриків, залишити 1, а не 2 монтажників системи вентиляції . Вам би треба було додати вимогу про електро-газозварювальників,- в завданні є монтаж котельні; монтажників,- є монтаж димової труби на висоті. Дуже чекаємо на вашу відповідь, оскільки закрадається думка що ви маєте "свого"учасника, який допоміг вам сформувати такий перелік робочих професій під його штатний розпис, а також вимагаємо вилучити дискримінаційні вимоги та внести зміни до тендерної документації. У разі не внесення змін до 26.07 ми змушені будемо подати скаргу до АМКУ.
Відповідь:
Добрий день, шановний учасник!
Дякуємо за зауваження. Із вашими доводами погоджуємося. Повідомляємо, що зміни до тендерної документації будуть внесені із врахуванням запропонованих вами вимог.
Дата відповіді:
24.07.2024 13:52