-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Реконструкція Годовицького ЗЗСО І-ІІІ ступеня Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області» (Код ДК 021:2015 –45454000-4 «Реконструкція»)
Тендер Prozorro UA-2024-07-22-009502-a
Завершена
7 606 538.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 38 032.69 UAH
мін. крок: 0.5% або 38 032.69 UAH
Номер:
6134fc8827614340b81177728eb1f4fe
Внутрішній номер закупівлі:
22125677
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-22-009502-a
Замовник:
Сокільницька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369682
-
Адреса:
81130, Україна, Львівська область, Сокільники, вул. Січових Стрільців, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гніздовська Софія Анатоліївна +380938578804 sofiia.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
7 606 538.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.07.2024 17:32 - 08.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2024 17:32 - 11.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
11.08.2024 00:00 - 14.08.2024 17:02
Період завантаження договору:
20.08.2024 00:00 - 30.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 606 538.00 «Реконструкція Годовицького ЗЗСО І-ІІІ ступеня Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області» (Код ДК 021:2015 –45454000-4 «Реконструкція»)