• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Реконструкція Годовицького ЗЗСО І-ІІІ ступеня Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області» (Код ДК 021:2015 –45454000-4 «Реконструкція»)

Оголошено тендер

7 606 538.00 UAH
Номер: a404b41a3e8b41d5af4ae16e65039a1c
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-22-007182-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Сокільницька сільська рада
Замовник: Сокільницька сільська рада
Очікувана вартість: 7 606 538.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Реконструкція Годовицького ЗЗСО І-ІІІ ступеня Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області» (Код ДК 021:2015 –45454000-4 «Реконструкція»)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
КЕКВ: 3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування: 22.07.2024 13:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума7 606 538.00 UAH