-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вина
Тендер Prozorro UA-2024-07-18-002025-a
Вина мають поставлятися партіями за заявкою Замовника впродовж 2024 року. Перелік вин зазначено в Додатку 2 до ТД. Умови співпраці зазначено в Додатку 3 до ТД.
Торги не відбулися
353 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 530.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 530.00 UAH
Період уточнення:
18.07.2024 10:34 - 23.07.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим