• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вина

Вина мають поставлятися партіями за заявкою Замовника впродовж 2024 року. Перелік вин зазначено в Додатку 2 до ТД. Умови співпраці зазначено в Додатку 3 до ТД.

Торги не відбулися

353 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 530.00 UAH
Номер: b471729d2df04b18a93fab763148f766
Внутрішній номер закупівлі: 22096430
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-18-002025-a   
Замовник: Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний Молодий театр"
Контактна особа: Ткаченко Катерина Сергіївна 380956744251 molody-teatr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15930000-6 ВинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 353 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.07.2024 10:34 - 23.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 18.07.2024 10:34 - 26.07.2024 10:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴353 000.00 Вина