-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вина
Оголошено тендер
353 000.00
UAH
Номер:
75d84aab30a340a09f1e0d5f8b9ef456
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-18-002578-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний Молодий театр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05509470
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ПРОРІЗНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний Молодий театр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05509470
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ПРОРІЗНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
353 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вина
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15930000-6 Вина
Дата опублікування:
18.07.2024 10:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума353 000.00 UAH