-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електроди
Тендер Prozorro UA-2024-07-17-007632-a
Завершена
635 580.56
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 6 355.81 UAH
мін. крок: 1% або 6 355.81 UAH
Період уточнення:
17.07.2024 15:30 - 26.07.2024 00:00
Відповідь надана
Щодо технічних характеристик
Номер:
4cf01dd6c8eb46fb966d0d599b92f71a
Дата опублікування:
18.07.2024 09:51
Опис:
Доброго дня, підскажіть, будь ласка, дріт зварювальний обміднений чи необміднений? на катушці 5 чи 15 кг?
Відповідь:
Доброго дня, шановний Учаснику! Відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації.
Дата відповіді:
23.07.2024 11:27