• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електроди

Оголошено тендер

762 696.67 UAH
Номер: c4b00cb12ea34320ac4efad1183bd8f6
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-17-009655-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси"
Замовник: Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси"
Очікувана вартість: 762 696.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електроди
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування: 17.07.2024 15:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електроди АНО-3 ф.3,0 мм
Код ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Кількість 4 тонна
Період постачання (не задано)
Електроди АНО-3 ф.4,0 мм
Код ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Кількість 2 тонна
Період постачання (не задано)
Електроди ТМУ-21У ф.4,0 мм
Код ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Кількість 0.5 тонна
Період постачання (не задано)
Електроди ЦЛ-11 ф.2,0 мм
Код ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Кількість 0.1 тонна
Період постачання (не задано)
Електроди ЦЛ-11 ф.5,0 мм
Код ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Кількість 0.2 тонна
Період постачання (не задано)
Дріт зварювальний 1 мм
Код ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Кількість 0.3 тонна
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума762 696.67 UAH