-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електроди
Тендер Prozorro UA-2024-07-17-007632-a
Завершена
635 580.56
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 6 355.81 UAH
мін. крок: 1% або 6 355.81 UAH
Номер:
b5faaadcd9e442da80c24e47f109318e
Внутрішній номер закупівлі:
22091833
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-17-007632-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674102
-
Адреса:
65029, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Балківська, буд. 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анастасія Юзва +380487056332 7099419@gmail.com https://teplo.od.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
635 580.56 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2024 15:30 - 26.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2024 15:30 - 29.07.2024 10:00
Аукціон:
30.07.2024 11:09 - 30.07.2024 11:44
Період кваліфікації:
30.07.2024 11:44 - 07.08.2024 13:37
Період завантаження договору:
13.08.2024 00:00 - 23.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴635 580.56 Електроди