-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Михайлівська в селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області», за ЄЗС ДК 021:2015: 45230000-8 – будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Тендер Prozorro UA-2024-07-16-008565-a
Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами та доповненнями).
Торги не відбулися
281 305.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 406.53 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 406.53 UAH
Період уточнення:
16.07.2024 17:59 - 22.07.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим